Tavoitteena Tasapaino kirja
Tavoitteena Tasapaino kirja Tavoitteena Tasapaino kirja

Tavoitteena Tasapaino kirja

Tuotenumero 23-3-8
Tuotetta rajoitettu erä.

Katri Syvärisen kirjoittama kirja kertoo suomalaisista menestyksekkäistä ratsastajista.

8,00 €
Saatavuus 1 kpl

Tavoitteena Tasapaino on jatkoa kirjalle Syvemmälle Satulaan. Kirjassa kerrotaan 10 ratsastajan menestystarinaa, mm. Sanna BAcklund, Emma KAnerba ja Jaana Kivimäki. Heittäydy mukaan heidän matkaansa ja opi lisää matkasta menestykseen.

Kirjan on kirjoittanut Katri Syvärinen  2012.

Ok kunnossa. Kansissa pieniä pintanaarmuja ja  koira nakertanut yhtä nurkkaa. Luettu ilmeisesti vähän.



Eli lyhyesti:

Kiva teos, joka raottaa useamman huippuratsastajan tietä menestykseen.

Kuntoluokka C.

Paino:
800 g
Arvostelut 0 arvostelua
Samankaltaiset tuotteet
TIETOA TOIMITUKSESTA JA KUNTOLUOKITUKSESTA:

TOIMITUS:

* Toimituskulut painon mukaan alk. 6,40 € Schenkerin kuljetuksella.


* Alle 10 € tilauksiin lisätään toimituskulujen lisäksi pientoimituslisä, 6 €/tilaus.


* Huomioithan, että tuotteitamme käsitellään tiloissa, jossa on ollut koiria ja kissoja.


* Huomioithan, että toimitamme tuotteet kierrätysmateriaaleissa mahdollisuuksien mukaan, esim. rehusäkeissä, joissa on ollut viljatuotteita. 


KUNTOLUOKAT

A = Tuote on uusi, uudenveroinen tai käyttämätön. Tuotteen kohdalla on mainittu tarkemmin. Tuotteessa saattaa olla varastossa tullutta pintapölyä tai jokunen irtokarva.


B = Tuote on erinomaisessa kunnossa, mutta käytetty.


C = Tuote on hyvässä käytetyssä kunnossa. Jotain pientä sanomista, kuten aavistus ruostetta soljissa, hampaanjäljet loimessa, jokin pieni pinttymä tai aavistus nukkaa paikoin.


D = Tuote on paljon käytetty. Siinä saattaa olla pieniä paikkaamattomia reikiä, rispaantumaa, enemmän nukkaa ja kulumaa. Tuote on tarkastettu ja viat on koitettu mainita yksityiskohtaisesti tuotekuvauksen yhteydessä.


E = Tuote soveltuu riimunrikkojalle, loimenrepijälle, rymyjoosepille tai leikkihevoselle. Tuote on tarkastettu ja sen kohdalla on mainittu, jos tuotetta ei ole syytä käyttää kuin leikkihevoselle.

Ihaastus - Käytettyjen hevostarvikkeiden verkkokauppa

Ota yhteyttä 050 5576 933