Paksuhko harmaa fleeceloimi 85 cm mustilla kanteilla
Paksuhko harmaa fleeceloimi 85 cm mustilla kanteilla Paksuhko harmaa fleeceloimi 85 cm mustilla kanteilla Paksuhko harmaa fleeceloimi 85 cm mustilla kanteilla Paksuhko harmaa fleeceloimi 85 cm mustilla kanteilla

Paksuhko harmaa fleeceloimi 85 cm mustilla kanteilla

Tuotenumero 22-3-11
Tuotetta rajoitettu erä.

Perus fleeceloimi jämäkämpää, muotonsa pitävää fleeceä. Ei mahavöitä.

15,00 €
Saatavuus 1 kpl

Fleeceloimi kahdella T-soljella ja tarralla edessä. Ei mahavöitä, hännän alla remmi.

Kaula-aukko vaikuttaa pienehköltä, joten menee myös solakammalle pikkuponille.

Värivirhe (iso) oikealla puolella ja irtokarvoja. Ei reikiä tai paikkoja. Eli käytetyssä kunnossa ja ilman värivirhettä olisi tietysti siistimpi.


Eli lyhyesti:

Hyvin kuivattava ja lämmittävä fleeceloimi pikkuponille. Ei venu ja vanu joka suuntaan, kuten osa fleeceloimista.

Kuntoluokka C-D

Paino:
2 kg
Arvostelut 0 arvostelua
TIETOA TOIMITUKSESTA JA KUNTOLUOKITUKSESTA:

TOIMITUS:

* Toimituskulut painon mukaan alk. 6,40 € Schenkerin kuljetuksella.


* Alle 10 € tilauksiin lisätään toimituskulujen lisäksi pientoimituslisä, 6 €/tilaus.


* Huomioithan, että tuotteitamme käsitellään tiloissa, jossa on ollut koiria ja kissoja.


* Huomioithan, että toimitamme tuotteet kierrätysmateriaaleissa mahdollisuuksien mukaan, esim. rehusäkeissä, joissa on ollut viljatuotteita. 


KUNTOLUOKAT

A = Tuote on uusi, uudenveroinen tai käyttämätön. Tuotteen kohdalla on mainittu tarkemmin. Tuotteessa saattaa olla varastossa tullutta pintapölyä tai jokunen irtokarva.


B = Tuote on erinomaisessa kunnossa, mutta käytetty.


C = Tuote on hyvässä käytetyssä kunnossa. Jotain pientä sanomista, kuten aavistus ruostetta soljissa, hampaanjäljet loimessa, jokin pieni pinttymä tai aavistus nukkaa paikoin.


D = Tuote on paljon käytetty. Siinä saattaa olla pieniä paikkaamattomia reikiä, rispaantumaa, enemmän nukkaa ja kulumaa. Tuote on tarkastettu ja viat on koitettu mainita yksityiskohtaisesti tuotekuvauksen yhteydessä.


E = Tuote soveltuu riimunrikkojalle, loimenrepijälle, rymyjoosepille tai leikkihevoselle. Tuote on tarkastettu ja sen kohdalla on mainittu, jos tuotetta ei ole syytä käyttää kuin leikkihevoselle.

Ihaastus - Käytettyjen hevostarvikkeiden verkkokauppa

Ota yhteyttä 050 5576 933