Horze vaaleansininen fleeceloimi 155 cm
Perus fleecelomi. Vaaleansininen väri ja kivan väriste kantit sekä remmit. Edessä 2 solkea ja mahan alla ristivyöt. Hyvässä käytetyssä kunnossa.
Horzen perus fleeceloimi kuivatukseen, kuljetukseen tai lisälämmöksi.
Edessä 2 solkea, mahan alla ristivyöt ja paikka häntänarulle.
Pesty, mutta tuoksuu hevoselle.
Karvoja pinnassa, muuten käytetty, hyvä kunto.
Selkämitta 155 cm.
Heppabrodeeraus vasemmassa helmassa.
Eli lyhyesti:
Pirteä fleeceloimi.
Kuntoluokka C.
TOIMITUS:
* Toimituskulut painon mukaan alk. 6,40 € Schenkerin kuljetuksella.
* Alle 10 € tilauksiin lisätään toimituskulujen lisäksi pientoimituslisä, 6 €/tilaus.
* Huomioithan, että tuotteitamme käsitellään tiloissa, jossa on ollut koiria ja kissoja.
* Huomioithan, että toimitamme tuotteet kierrätysmateriaaleissa mahdollisuuksien mukaan, esim. rehusäkeissä, joissa on ollut viljatuotteita.
KUNTOLUOKAT
A = Tuote on uusi, uudenveroinen tai käyttämätön. Tuotteen kohdalla on mainittu tarkemmin. Tuotteessa saattaa olla varastossa tullutta pintapölyä tai jokunen irtokarva.
B = Tuote on erinomaisessa kunnossa, mutta käytetty.
C = Tuote on hyvässä käytetyssä kunnossa. Jotain pientä sanomista, kuten aavistus ruostetta soljissa, hampaanjäljet loimessa, jokin pieni pinttymä tai aavistus nukkaa paikoin.
D = Tuote on paljon käytetty. Siinä saattaa olla pieniä paikkaamattomia reikiä, rispaantumaa, enemmän nukkaa ja kulumaa. Tuote on tarkastettu ja viat on koitettu mainita yksityiskohtaisesti tuotekuvauksen yhteydessä.
E = Tuote soveltuu riimunrikkojalle, loimenrepijälle, rymyjoosepille tai leikkihevoselle. Tuote on tarkastettu ja sen kohdalla on mainittu, jos tuotetta ei ole syytä käyttää kuin leikkihevoselle.
Ihaastus - Käytettyjen hevostarvikkeiden verkkokauppa
Ota yhteyttä 050 5576 933