Vaaleansininen Lena Furberg-kuvioinen riimu fleecepehmusteilla PONY
Säätö soljella turvan alta ja niskasta molemmin puolin. Pikalukko leuan alla.
Vaaleansininen fleecepehmusteinen riimu tarhaan.
Ihana Lena Furbergin heppahahmo turvan päällä.
Fleecepehmuste turvan päällä, niskassa ja poskien kohdalla.
Ei enää niin kaunis, vaan käyttökelpoinen. Ruostetta soljissa ja jotain likapinttymää fleeceissä. Riimu on muuten ehjä ja jämäkkä.
Koko pony, saattanee sopia myös isolle shettikselle, eli melko pientä kokoa.
Eli lyhyesti:
Riimu, jossa ihana kuvio ja pehmusteita omasta takaa. Ruosteet saa kaupanpäälle.
Kuntoluokka C-D.
TOIMITUS:
* Toimituskulut painon mukaan alk. 6,40 € Schenkerin kuljetuksella.
* Alle 10 € tilauksiin lisätään toimituskulujen lisäksi pientoimituslisä, 6 €/tilaus.
* Huomioithan, että tuotteitamme käsitellään tiloissa, jossa on ollut koiria ja kissoja.
* Huomioithan, että toimitamme tuotteet kierrätysmateriaaleissa mahdollisuuksien mukaan, esim. rehusäkeissä, joissa on ollut viljatuotteita.
KUNTOLUOKAT
A = Tuote on uusi, uudenveroinen tai käyttämätön. Tuotteen kohdalla on mainittu tarkemmin. Tuotteessa saattaa olla varastossa tullutta pintapölyä tai jokunen irtokarva.
B = Tuote on erinomaisessa kunnossa, mutta käytetty.
C = Tuote on hyvässä käytetyssä kunnossa. Jotain pientä sanomista, kuten aavistus ruostetta soljissa, hampaanjäljet loimessa, jokin pieni pinttymä tai aavistus nukkaa paikoin.
D = Tuote on paljon käytetty. Siinä saattaa olla pieniä paikkaamattomia reikiä, rispaantumaa, enemmän nukkaa ja kulumaa. Tuote on tarkastettu ja viat on koitettu mainita yksityiskohtaisesti tuotekuvauksen yhteydessä.
E = Tuote soveltuu riimunrikkojalle, loimenrepijälle, rymyjoosepille tai leikkihevoselle. Tuote on tarkastettu ja sen kohdalla on mainittu, jos tuotetta ei ole syytä käyttää kuin leikkihevoselle.
Ihaastus - Käytettyjen hevostarvikkeiden verkkokauppa
Ota yhteyttä 050 5576 933